Obsługa

Współczesna kuchnia to więcej niż suma szafek ustawionych w równym rzędzie wzdłuż ścian. To również więcej niż zbiór znakomitych sprzętów pochodzących z najlepszych firm. Współczesna kuchnia to małe dzieło sztuki, to niezwykła kompozycja mebli i urządzeń, którą trzeba krok po kroku wspólnie stworzyć i polubić.

Projektując tysiące kuchni stworzyliśmy system, który umożliwia pełną swobodę kształtowania każdego wnętrza. Ekspozycje, które Państwo zobaczyli w naszych studiach, są tylko małą próbką możliwości. Pokazują jedynie pewne układy kompozycyjne i kolorystyczne, którymi, mamy nadzieję, udało się nam państwa zainteresować i przekonać, że „prawie wszystko jest możliwe”.

Właściwą dla Państwa kuchnię proponujemy rozpocząć od wstępnego projektu i kalkulacji, którą wykonamy na podstawie wymiarów pomieszczenia przedstawionych przez Państwa. Otrzymają Państwo odręczny szkic układu konkretnych mebli oraz jego przybliżoną wartość. Nie wyceniamy kuchni w metrach bieżących. Nasz system meblowy jest dojrzały i zbyt różnorodny, by możliwe było aż takie uproszczenie obliczeń.

Drugim krokiem naszej pracy będzie pomiar na miejscu u Klienta, wykonanie właściwego projektu zestawienia, oraz to co najciekawsze – wizualizacja projektu na ekranie komputera. Wykorzystując niezwykłe możliwości specjalnego graficznego programu komputerowego możemy wspólnie obejrzeć Państwa kuchnię w perspektywie i ostatecznie dopracować projekt. Koszt projektu,  przypadku podpisania umowy, traktowany jest jako pierwsza zaliczka.

W tak skromnym objętościowo Zaproszeniu nie zaprezentujemy poszczególnych szafek, ani materiałów i wzorów drzwiczek. Sądzimy, że nie jest to w tym miejscu konieczne. Wystarczy powiedzieć, że nasza podstawowa oferta zawiera około 500 różnych szafek wykonywanych w kilkuset wersjach kolorystycznych i materiałowych. Bajecznie kolorowe fronty z lakierowanej płyty MDF, stylowe z litego drewna dębowego lub sosnowego, nowoczesne z laminatów, czy też intrygująca „futura”, pozwalają każdemu odnależć własny styl. Dostarczamy i zabudowujemy w meblach sprzęty większości światowych firm. Na etapie wersji projektowania służymy profesjonalną poradą w wyborze właściwych modeli i wersji.

Jeszcze raz Zapraszamy Państwa na poważną i konkretną rozmowę o Waszej kuchni, którą – mamy nadzieję – będziemy mieli zaszczyt zaprojektować i wykonać .